• Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
KERESŐ

nőnap1A nemzetközi nőnap a nők iránti tisztelet és megbecsülés kifejezésének napja már 1917 óta. Dunakeszi Város Önkormányzatának férfi tagjai pedig idén sem mulasztották el apró figyelmességgel köszönteni városunk intézményeinek női dolgozóit e jeles napon.

Erdész Zoltán, Dunakeszi Város Alpolgármestere és a városi képviselő-testület tagjai személyesen köszöntötték egy-egy virággal városi intézményeink hölgydolgozóit ma a nemzetközi nőnap alkalmából. A kedves meglepetésben városunk oktatási intézményei, a Dunakeszi Szakorvosi Rendelőintézet, a VOKE József Attila Művelődési Központ, a Dunakeszi Óvodai és Humán Szolgáltató Központ tagintézményei, a Polgármesteri Hivatal, valamint az Idősek otthona részesültek.

Az elmúlt pár napban városunk lakossága is részesült egy apró ajándékban. „A nőnek épp az az értéke, hogy a gondolkodása női. A szíve meg angyali.” - áll az üdvözlőlapon, mellyel Dunakeszi Város Önkormányzata idén minden Dunakeszin élő hölgyet meglepett, eljuttatva azt a város minden egyes háztartásába, mosolyt csalva ezzel sokak arcára.

Ezúton is kívánunk minden Lánynak, Nőnek, Anyának, fiatalnak és kortalannak boldog nőnapot!

 

Közérdekű adatok

KÖZÉTKEZTETÉS

Munkaidőn kívüli
műszaki ügyelet
telefon: 06 70 380 6473
Közvilágítás
hibabejelentő
telefon: 06 80 625 726
Mezőőri szolgálat
telefon: 06 70 339 4738
Gazdaság
Heti tablóajánló