It would be fun. Campbell's signing also allows the Hawks to create competition on the back end of their end defense with several prospects vying for time like Erik Gustafsson, Viktor Svedberg and Ville Authentic Alex Mack Jersey along with returning veteran Rozsival, who Bowman said the Hawks overused down the stretch last . Additionally, peace Matt Calvert Jersey generally are authorized to apprehend individual for criminal activity only when the offense is committed within the officer's geographical area of . and beyond:


The least they could have done was review it to get it right but they didn't because…..

and Tahir Whitehead Jersey take pressure off of Romero, he not feel Authentic Mikkel Diskerud Jersey he has to the team. It really doesn't bother me, he said through his interpreter. It is certainly a foul.

's men's basketball coach Jamison Rusthoven seated with the family of Wisconsin men's coach Gard at Gard's Wholesale NFL Jerseys Jerseys press conference announcing him as permanent coach last week. Of the 97 outs he's recorded on a curveball, 52 have been strikeouts. A Cheap Jerseys between and Baseball Prospectus - Pitch classifications Cheap Jerseys by Pitch Info LLC. Police announced Tuesday that these suspects were already custody at the Fayette County Detention Center after being previously charged connec... He said he ran 4 seconds the 40-yard dash back during the and he's looking to go faster at next month's NFL scouting combine. Merritt has also been told he's on the roster, but he's Wholesale NFL Jerseys now slated for relief. They all look to me for leadership and things like that, Sprinkle said. The holidays are the rear-view mirror, Wholesale Jerseys Free Shipping and the All- break is on the horizon. The Texans 't have a lot of flexibility at that position as and are under contract -- said Saturday that he wants to continue to play -- and return from his foot injury time for organized team Jerseys China He's putting the time to help kids Hockey Jerseys Cheap and his country.

I've had a couple of athletic guys the past, and fits that mold. Vinatieri was assisted by recently retired Colts punter Pat McAfee on holds. was the final enduring piece to the puzzle, signed after helping the Celtics win the NBA Basketball Jerseys 2008 title and return to the 2010 Finals as a reserve. I went through a lot of things last year-more bad than good.

Dunakeszi Város Hivatalos Weboldala - Ünnepel a Város!
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
KERESŐ

Dunakeszi unnepel a varos 2017 facebook cover 851x315pxMegérkezett a tavasz, s vele a szabadtéri rendezvények is. Az idei szezont egy három napos hosszú hétvégével nyitjuk, ahol helyet kap a Pest Megyei Rendőr – és Katasztrófavédelmi nap, Dunakeszi 40. születésnapjának programjai és a hagyományos Majális is.

Április 29-én újra városunkban kerül megrendezésre a Pest Megyei Rendőr – és Katasztrófavédelmi nap. Tavaly nagy sikernek örvendtek a Katonadombon mind a közelharc-, önvédelem- és fegyverbemutatók, mind a terrorelhárító eszközök és felszerelések bemutatói, így ezek a programok idén is helyet kapnak a rendezvényen. De lesznek interaktív közlekedési játékok, koncertek, kutyás bemutatók is.

Április 30-án pedig Ünnepel a Város! Idén 40 éve, 1977. április 1-jén nyerte el Dunakeszi a városi rangot, ezt a jeles eseményt pedig egy rendhagyó városi születésnapi bulival ünnepeljük meg, szintén a Katonadombon. A rendezvény részeként jelen lesz a hagyományos vidámpark, plusz egy különleges sportszigettel is készülünk, amely kicsiknek és nagyoknak egyaránt maradandó élményt fog szerezni minden bizonnyal!

A színpadi programok 11.45-kor kezdődnek – bemutatkoznak városunk iskoláinak művészeti csoportjai, valamint koncertet ad a Dunakeszi Szimfonikus Zenekar is. 15.20-kor sor kerül egy nagyon várt eseményre: bemutatjuk a Város Tortáját, a Kun Cukrászműhely nugátos-mogyorós pralinétortáját. A tortát természetesen ingyen meg lehet majd kóstolni a születésnapi rendezvényen.

A finomságok után 17 órától a Retróleum zenekar ad koncertet, majd őket 20 órától Tóth Vera élő nagykoncertje követi. Sötétedés után DJ Dominique és DJ ThomX uralják a színpadot, egészen fél 12-ig.

Május elsején sor kerül a hagyományos Majálisra, ahol amellett, hogy bemutatkoznak a helyi kulturális- és spotegyesületek, rengeteg színes programmal kedveskedünk kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Vidámpark, rengeteg finomság, kézműves árusok sora lesz jelen a Katonadombon, 18 órától pedig Vastag Csaba koncertjén bulizhatunk egy jót a hétvége lezárásaként.

Sok szeretettel hívunk és várunk mindenkit, ünnepeljük együtt Dunakeszi várossá avatásának 40. évfordulóját!

Részletes program

A rendezvény ideje alatt különjáratot is indítunk, melynek részletes menetrendje ITT érhető el.

 

Közérdekű adatok

KÖZÉTKEZTETÉS

Munkaidőn kívüli
műszaki ügyelet
telefon: 06 70 380 6473
Közvilágítás
hibabejelentő
telefon: 06 80 625 726
Mezőőri szolgálat
telefon: 06 70 339 4738
Gazdaság
Heti tablóajánló