• Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
KERESŐ

SZTKA Dunakeszi Szakorvosi Rendelőintézet pályázatot hirdet az alábbi munkakörök betöltésére:

Pszichológus

A Dunakeszi Szakorvosi Rendelőintézet Pszichiátriai Gondozó Intézetébe /2120 Dunakeszi, Fő út 141. szám alatti telephely/ keresünk 1 fő pszichológust elsősorban teljes állásban, de legalább heti 3 alkalommal, 2017. szeptember elsejei kezdéssel.
Néhány éves munkatapasztalat szükséges. Nem feltétel a klinikai szakpszichológus képzés befejezettsége. Az állás betöltéséhez a tanácsadó szakpszichológusi végzettség előnyt jelent. Bérezés megegyezés szerint. Jelentkezni lehet a Dunakeszi Szakrendelő titkárságán a 27/341-809-es telefonszámon.

Urológus

A Dunakeszi Szakorvosi Rendelőintézet Urológiai szakrendelésére /2120 Dunakeszi, Fő út 75-81. / keresünk szakorvost 2017. szeptember elsejei kezdéssel.
Munkaviszony és bérezés megegyezés szerint. Jelentkezni lehet a Dunakeszi Szakrendelő titkárságán a 27/341-809-es telefonszámon.

Reumatológus

A Dunakeszi Szakorvosi Rendelőintézet Reumatológiai szakrendelésére /2120 Dunakeszi, Fő út 75-81. szám alatt/ keresünk szakorvost 2017. szeptember elsejei kezdéssel.

Fül-orr-gégész

A Dunakeszi Szakorvosi Rendelőintézet Fül-Orr-Gégészeti szakrendelésére /2120 Dunakeszi, Fő út 75-81. / keresünk szakorvost 2017. szeptember elsejei kezdéssel.

Tüdőgyógyász

A Dunakeszi Szakorvosi Rendelőintézet Tüdőgyógyászati szakrendelésére /2120 Dunakeszi, Fő út 75-81. / keresünk szakorvost 2017. szeptember elsejei kezdéssel.

Iskola- és ifjúság-egészségügyi orvos

A Dunakeszi Szakorvosi Rendelőintézet iskola- és ifjúság-egészségügyi orvosi feladatok ellátására /2120 Dunakeszi, Fő út 75-81. / keresünk orvost 2017. szeptember elsejei kezdéssel.
Bérezés megegyezés szerint. Jelentkezni lehet a Dunakeszi Szakrendelő titkárságán a 27/341-809-es telefonszámon.

Közérdekű adatok

KÖZÉTKEZTETÉS

Munkaidőn kívüli
műszaki ügyelet
telefon: 06 70 380 6473
Közvilágítás
hibabejelentő
telefon: 06 80 625 726
Mezőőri szolgálat
telefon: 06 70 339 4738
Gazdaság
Heti tablóajánló