• Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
KERESŐ

koztiszt logoDunakeszi Város Önkormányzatának Környezetvédelmi Tanácsadó Testülete idén ősszel is megrendezi az immár szokásos Dunakeszi Önkéntes Köztisztasági Napot.

Az előző években több, mint 50 helyszínen számolták fel a résztvevők közös erővel városunk területén az illegális hulladéklerakókat, szemétdombokat, megtisztították a szemetelők által "favorizált" parkokat, sétahelyeket, zöld területeket. Az ilyen módon összegyűjtött és városunkból elszállított hulladék mennyiségét csak becsülni lehet, de eddig közel 100 tonnát tehet ki a tömege. Ezt a csodás eredményt pedig lakossági összefogással, a dunakeszi polgárok áldozatos munkájával érék el.

A Dunakeszi Önkéntes Köztisztasági Napot idén 2017. október 7-én, szombaton 10 órától tartják.

A munka több helyszínen fog folyni, kb. 2 órán keresztül.

A szervezők várják szervezetek, lakóközösségek, baráti körök, intézmények, magánszemélyek jelentkezését. Eszközökről, védőfelszerelésről és ásványvízről a szervezők gondoskodnak.

Jelentkezni lehet e-mailben, a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen, vagy telefonon, a 0620/ 923 5149-es számon, László Erzsébetnél.

Fogjunk össze, dolgozzunk együtt a szebb, tisztább, egészségesebb Dunakesziért!

 

Közérdekű adatok

KÖZÉTKEZTETÉS

Munkaidőn kívüli
műszaki ügyelet
telefon: 06 70 380 6473
Közvilágítás
hibabejelentő
telefon: 06 80 625 726
Mezőőri szolgálat
telefon: 06 70 339 4738
Gazdaság
Heti tablóajánló