• Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
KERESŐ

varoshAz éves polgármesteri és alpolgármesteri jutalmunkkal több politikai szereplő és médium is intenzíven foglalkozik. Szeretnénk velük ismertetni azt a háttérinformációt, hogy ahogy eddig is, idén is a teljes összeget jótékony célra fordítottuk.

Városunkban az elmúlt évben is számos nagyívű fejlesztést tudtunk megvalósítani: megújult a Szakorvosi Rendelőintézet, a művelődési központunk, új szárnnyal bővült egyik általános iskolánk, csak hogy néhányat említsünk. Ezeknek az eredményeknek az elismerése a képviselő-testület döntése, amely igen megtisztelő volt számunkra.

Az alpolgármesteri összeget már a pénz megérkezésének napján befizettük egy olyan alapítványnak, akik a magyar nyelv megőrzésével hivatottak foglalkozni, a polgármesteri jutalmat pedig ifjúsági sport támogatására fordítottuk.Nem szokásunk sajtónyilvánosan kezelni adakozásainkat, hiszen ezeknek nem ez a célja. Azonban a rosszindulatú sajtóhirek miatt úgy éreztük, tisztáznunk kell, hogy a jutalmunk minden évben jó helyre kerül.

Ezúton szeretnénk megkérni azon politikusokat és újságírókat, akik igyekeznek médiacirkuszt csinálni az ügyből, hogy hasonló összeggel vegyék ki a részüket a társadalmi felelősségvállalásból.

Közérdekű adatok

KÖZÉTKEZTETÉS

Munkaidőn kívüli
műszaki ügyelet
telefon: 06 70 380 6473
Közvilágítás
hibabejelentő
telefon: 06 80 625 726
Mezőőri szolgálat
telefon: 06 70 339 4738
Gazdaság
Heti tablóajánló