• Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
KERESŐ

logoDunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. a város életének több területén látja el a működtetési feladatait. A vagyongazdálkodási csoporthoz pályázatot írt ki az alábbi állás betöltésére: vagyongazdálkodási ügyintéző.

FŐBB FELADATOK:

A város Intézményi infrastruktúrájának működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.

Az intézmények terembérleti hasznosításának kezelése, szerződések előkészítése, szerződések kezelése, számlázása.

Városi reklámtáblák üzemletetése, bérlőkkel való kapcsolattartás, szerződés előkészítése, követése, számlázása.

ELVÁRÁSOK:

nyílt, határozott ügyfélközpontú személyiség,

kapcsolatteremtő kommunikációs készség,

felhasználói szintű MS Office ismeret,

pénzügyi, számviteli gyakorlat.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

könyvelői, számviteli végzettség, illetve hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

AMIT KÍNÁLUNK:

hosszú távú munkalehetőség, egyéb juttatások- Cafeteria rendszerben,

Kapcsolattartónk: Turányi Balázs vagyongazdálkodási csoportvezető

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016. 02.05.

AZ ÁLLÁS KEZDÉSÉNEK VÁRHATÓ IDŐPONTJA: 2016. 02. 15.

Közérdekű adatok

KÖZÉTKEZTETÉS

Munkaidőn kívüli
műszaki ügyelet
telefon: 06 70 380 6473
Közvilágítás
hibabejelentő
telefon: 06 80 625 726
Mezőőri szolgálat
telefon: 06 70 339 4738
Gazdaság
Heti tablóajánló