! BETA VERZIÓ
Weboldalunk jelenleg BETA verzióban fut. Kérjük, segítsen a tesztelésben és ha hibát tapasztal küldje el nekünk.

Számviteli ügyintéző

KezdőoldalÁllásajánlatokSzámviteli ügyintéző

Pozíció jellemzése

Az új munkatársunk feladatai az alábbiak lesznek:
  • banki forgalom feldolgozása
  • követelések kezelése, könyvelése
  • Számlázás
  • Közreműködés a pénzügyi, számviteli feladatok ellátásában, időközi költségvetési jelentések és mérlegjelentések elkészítésében, az éves zárás, éves költségvetési beszámoló elkészítésében, leltározási feladatok ellátásában.
A munkakör betöltését a következő feltételekkel képzeljük el:
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • Államháztartási szakos mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Államháztartási számviteli területen szerzett, legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, egyéb irodai programok)
  • Jó problémamegoldó képesség, pontosság, precizitás,
  • Önálló munkavégzés
A kiválasztási eljárás rendje, egyéb információk:
  • Az érvényes pályázatok közül a nyertes pályázatot az osztályvezető a munkáltatói jogkör gyakorlójának egyetértésével választja ki, többkörös állásinterjút követően.
  • A pályázat kiírója pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.
  • A munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Fő út 25. A munkakörrel kapcsolatosan további információt Pálinkás Józsefné Gazdasági osztályvezető nyújt, a 06-70-6460878 telefonszámon.
  • Jelentkezését kérjük, hogy a kovacs.tibor@dunakeszi.hu, illetve a palinkas.krisztina@dunakeszi.hu e-mail címre küldje el.
  • Jelentkezési határidő: 2024. augusztus 23.
  • Kérjük, hogy pályázati anyagában tüntesse fel a munkakörre vonatkozó fizetési igényét!

Előnyt jelenthet

  • Közigazgatási alap és/vagy szakvizsga megléte
  • ASP rendszer ismerete

ELVÁRT KOMPETENCIÁK:

AMIT NYÚJTUNK:

  • Határozatlan ideig tartó közszolgálati jogviszony, teljes munkaidő
  • A kiválasztási eljárás során történt megegyezés szerinti illetmény
  • Cafeteria, illetve egyéb juttatási elemek
  • Családbarát szervezeti kultúra
  • Szakmai fejlődési lehetőség

    Kérdése van?

    Állásajánlatok ikon