! BETA VERZIÓ
Weboldalunk jelenleg BETA verzióban fut. Kérjük, segítsen a tesztelésben és ha hibát tapasztal küldje el nekünk.

Az Én városom, Dunakeszi címmel kiállítás nyílik

KezdőoldalHírekAz Én városom, Dunakeszi címmel kiállítás nyílik
Vissza a listához További cikkek a kategóriában
Esemény | Kultúra
2024-04-15

Az Én városom, Dunakeszi kiállítás

A kiállítás keretében az 5-19 éves dunakesziek mutatják be rajzaikon, grafikáikon keresztül, miért szeretik városunkat. A kiállítás ideje alatt egy pályamunkát szavazatukkal a díjazottak közé juttathatnak.

A kiállítás ingyenes, várunk mindenkit szeretettel!

Kiállítás időszaka: 2024. április 16-26.

Látogatható: 9.00 16.00 között hétköznapokon

Helyszín: VOKE József Attila Művelődési Központ

Az Én városom, Dunakeszi kötetbemutató és árverés

Az 5-19 éves dunakesziek rajzaik, grafikáik, rövid prózai műveik segítségével mutatták be, miért szeretik városunkat. A legjobb alkotásokból könyv készült. A 15 + 1 (közönségdíjas) legjobb rajzot árverés keretében értékesítjük, a további munkákat megvásárolhatják a helyszínen. Az árverésből és az értékesítésből befolyt teljes összeget a dunakeszi SNI Óvoda kapja.

Könyvbemutató és árverés: 2024. április 27. (szombat) 10.00 óra

Helyszín: VOKE József Attila Művelődési Központ

Várunk mindenkit szeretettel!